Георгій Ярмоленко, виконавець ролі Северина: «Я хуліганистий персонаж. Северин — моя повна протилежність»

Ті, хто уважно дивився фільм-фентезі «Сторожова застава»,.. все одно не впізнають у задерикуватому підлітку на початку стрічки Георгія Ярмоленка. А тим більше не впізнають героя нашої казки Северина, юнака із зовсім протилежною вдачею — мрійливого і благородного, здатного на мужні вчинки заради тих, кого любить. Наскільки цей образ відповідає темпераменту самого Жори? Він веселий, яскравий, позитивний, із прихованою «пружинкою» та чітким баченням себе у світі, якого не чекаєш від одинадцятикласника.

Мій герой — моя протилежність

У театрі я граю переважно комедійні та трохи негативні ролі. Наприклад, у «Вечорах на хуторі поблизу Диканьки» — чорта. У «Рудому, чесному, закоханому» Григорія Полонського — старшого брата Лабана. В «31 червні» — злого чародія Мальгрима. Та й у кіно я переважно хуліганистий персонаж. Северин, роль якого мені дали у казці, — протилежний характер. Це нова задача, значить, треба буде постаратися.

Георгій Ярмоленко, Вікторія Сірак, Петро Мирнов та Олена Каретнк.
На зйомках фільму-фентезі “Тільки Диво”

Мені пропонують охоронця, PR і зв’язки

Коли нам сказали, що треба стати на ковзани, я вийшов на лід і… разів із 10 за один сеанс упав. А зараз вже нічого, навчився. Вперше спробував кататися років зо два тому, і потім була велика перерва. А вже перед зйомкою відновився за місяць активних тренувань.

А ще я трохи співаю: і в дУші, і на уроках вокалу :), вмію робити різні трюки: бедуїнський, розніжку, щучку…  Грав у футбол, займався дзюдо, але переміг театр.

Коли однокласники дізналися, що я потрапив у такий солідний проект, одразу почали шуткувати: «Жора, тобі охоронець не потрібен? Жора, я можу бути PR-менеджером. Жора, в мене є зв’язки…» Звичайно, це такий рівень, тож багато хто вважає, що це класно!

Я і сам думаю, що це дуже круто, якщо в українському кінематографі з’явиться дитяча, новорічна, світла казка. Тому що в Україні такого сімейного кіно, яке б піднімало новорічний дух, я не бачив. Взагалі на Новий рік, Різдво дивлюся або «Один удома», або «Реальне кохання». Хоч в останні роки нечасто. Але новорічний дух в мене таки є.

Марія Герасименко та Георгій Ярмоленко — у ролях Софії та Северина.
Кадр із фільму “Тільки Диво”

Сподіваюсь, любов змінить наше життя

Одного дня я дізнався, що Діда Мороза не існує. Коли пішов у перший клас, мені сказали: «Його немає, тебе обманули, хлопче». Я сказав: «Ну, добре». А от зі святим Миколаєм трохи інакше. Це, безумовно, свято для нас. Але не в такому наївному плані, що Миколай ходить і подарунки роздає. Взагалі святий Миколай радував дітей бідних, які не могли собі дозволити багато. Ще й робив це анонімно. Хоч у нашому житті таких людей все менше і менше. Сподіваюся, наше кіно про Миколая, дива та любов змінить цю ситуацію.

Share:

Отправлено