Маша Герасименко про свою роль: «Дуже хочу, щоб моя героїня обрала кохання»

Молода актриса Марія Герасименко є одним із нових облич проекту «Тільки Диво». У фільмі вона грає дочку Бургомістра Софію. Кіно дівчина займається трохи більше року, театром — майже два, але вже встигла зіграти закоханість в одній із робіт. У нашій стрічці у неї буде драматичний вибір між волею батька та власним коханням.

Марія Герасименко. Кадр із фільму “Тільки Диво”

Є досвід, як грати любов

У театр мене привела мама. Я спочатку зовсім не хотіла, бо ніколи не думала, що моє життя буде пов’язане з акторством. Але мені дуже сподобалося виступати на сцені, і вже два роки я граю у різних виставах.

Одного разу через знайомих я дізналася про кінокастинг, прийшла на проби і так потрапила у кіно, яке мене просто захопило!

У своєму першому фільмі (короткометражна дитяча стрічка «День Нептуна» — ред.) я грала ліричну героїню, якій теж треба було боротися за своє кохання. Тож трохи досвіду є.

Марія Герасименко. Кадр із фільму “Тільки Диво”

Для ролі у фільмі довелося за півроку «підрости»

Із проектом «Тільки Диво» мене пов’язує цікава історія. Коли я дізналася, що оголошено кастинг, вирішила спробувати. Сам кастинг мені сподобався, хоч я і хвилювалася.

Під час проб на роль Софії виявилося, що я занадто юна (на той час мені було 13, а Софії за сценарієм — 17!). Мені сказали, що треба чекати 2 місяці, тільки тоді будуть результати. Я дуже сильно чекала. Але… мені так і не подзвонили.

Минуло, мабуть, із півроку, і раптом, коли я вже втратила надію, зі мною зв’язалися продюсери проекту і попросили мої теперішні фото — як я виглядаю, чи підросла, чи змінилася? Після цього мене запросили на повторні проби і тоді затвердили.

Пам’ятаю, що того дня я прийшла із татом. Він мене розважав, допомагав опанувати страх. І коли я дізналася, що мене беруть, то дуже довго кричала від радості!

Марія Герасименко. Кадр із фільму “Тільки Диво”

На других пробах я побачила Жору Ярмоленка —  за сюжетом у наших героїв юнацьке кохання. Ми із ним були до того знайомі, зустрічалися на попередніх спільних проектах, але спілкуватися почали лише у «Тільки Диві».

Цікаво працювати і з іншим партнером, В’ячеславом Хостікоєвим. Його персонаж, Пітер, закоханий у Софію, і в нас багато спільних сцен. Працювати із ним весело і цікаво, буває, він смішить мене перед складною сценою, і це прибирає напругу чи хвилювання.

Уперше я побачила В’ячеслава, коли він прийшов на репетицію. Я його таким і уявляла: добрий, відкритий, веселий, легко спілкується з людьми. Абсолютно не виникало незручностей через те, що він син популярних батьків і що у нього більший, ніж у мене, знімальний досвід. Він цим не хвалиться, звичайний хлопець. Розповідав мені речі, які мені, актрисі-початківцю, були дуже цікаві. На майданчику із ним приємно працювати, і я дуже вдячна йому за це.

Марія Герасименко разом із Георгієм Ярмоленком.

На знімальному майданчику фільму-фентезі “Тільки Диво”

Самій цікаво, вибере моя героїня гроші чи кохання

Такі персонажі, як моя Софія, — молоді, яскраві, — завжди привертають увагу молоді. Це приклад для наслідування — як такі дівчата діють, які мають інтереси, що їх хвилює… Думаю, Софія має бути цікавою для глядача. В неї буде непростий вибір — кохання чи гроші. Бо вона дівчина із заможної родини. Мені б, звісно, хотілося, щоб моя героїня обрала кохання. Хоч це і казка, і всі чекатимуть хепі-енду, однак побачимо, чи їй це вдасться.

Родина Бургомістра: Леса Сакада (у ролі мами), Сергій Озіряний (у ролі тата-Бургомістра),

Дарина Ігнатенко, Катерина Кваша, Лука Санін (середні діти Бургомістра).

Кадр із фільму “Тільки Диво”

Зйомки у фільмі — це стимул гарно вчитися

Мені подобаються декорації, натура — все просто казкове. А від костюмів я у повному захваті!

З партнерами по майданчику комфортно працювати, із Жорою встановився чудовий контакт. Коли я потребую професійних порад, мені залюбки підказують. Маю приємне враження від усієї знімальної групи. Це дуже щирі і відкриті люди. Наша команда — справжня сім’я.

Якщо чесно, то я трохи відставала у школі із навчанням. Але коли батьки сказали, що через погані оцінки можу не поїхати на зйомки, в мене з’явився такий стимул вчитися! Хочу нормально скласти екзамени у цьому році.

На знімальному майданчику фільму-фентезі “Тільки Диво”. Кадр із фільму

Боюся «зіркової хвороби»

У мене в житті вже було кохання. І не одне! Але поки жодного серйозного. Чекаю, коли прийде справжня любов.

На ковзанах мені добре, хоч спершу я і боялася. На майданчику весь час падає сніг і вкриває лід, від цього важко їздити, але треба долати труднощі!

Марія Герасименко. Кадр із фільму “Тільки Диво”. Карпати, Буковель

Марія Герасименко із Шахом. Кадр із фільму “Тільки Диво”

Із Шахом (у фільмі-фентезі — собака Сніжка) спочатку було складно. Він не хотів слухатися і виконувати мої команди. Але потім ми із ним знайшли спільну мову, бо з’ясувалося, що песик — ще той ласун, дуже любить м’ясо. Коли він зрозумів, що у мене є їжа, то все пішло добре.

Трохи боюся зіркової хвороби, на що тато мені каже: «Машо, ти тільки у фільмі дочка Бургомістра, насправді ти звичайна українська школярка!»

Марія Герасименко. Кадр із фільму “Тільки Диво”

Share:

Отправлено