На фестивалі кіно у Вірменії фільм «Тільки Диво» отримав приз «за утвердження християнських ідеалів та сімейних цінностей»

На запрошення Міжнародного кінофестивалю для дітей та юнацтва «Ролан» (Rolan International Film Festival for Children and Young People) кінокомпанія Казка Продакшн взяла участь у фестивалі та його мистецьких заходах.

Під час фестивалю, який відбувався з 5 по 9 листопада 2019 року у столиці Вірменії Єревані, творча група Казки Продакшн презентувала фільм «Тільки Диво».

Після перегляду кінострічки режисер та продюсери фільму отримали позитивні відгуки від дитячої та дорослої аудиторії. Юні глядачі, які побачили «Тільки Диво» на фестивалі, назвали його не зовсім дитячим, охарактеризувавши стрічку як «кіно про кохання».

Показ відбувся українською мовою з вірменськими субтитрами. Також організатори фестивалю визначили вік аудиторії — від 13 до 16 років.

На кінофестивалі «Ролан» фільм «Тільки Диво» отримав спеціальний приз журі «за утвердження християнських ідеалів та сімейних цінностей».

«Перший пішов. Тільки Диво / Only a Miracle починає свій зірковий шлях.
Уклін творчій групі та команді. Рухаємося далі», — написала в своєму ФБ режисер та продюсер стрічки Олена Каретник.

В українському прокаті фільм з’явиться з 19 грудня 2019 року.

Фільм «Тільки Диво» створено за підтримки ДержКіно України та Міністерства культури, молоді та спорту України.
Партнери — Буковель Bukovel та Українська федерація фігурного катання на ковзанах.

Share:

Отправлено