Синевир – місце, де живе літо

Що Ви знаєте про Синевир? Найвідоміше озеро України, якому близько 10 тисяч років, найбільше гірське озеро оповите легендами про кохання Синь та Вира, must see для туристів  – на таку інформацію можна натрапити у підручниках з географії та на просторах Інтернету. Але відтепер Синевир – це місце, де живе літо у Ніколас Сіті – казковому містечку 17 століття. Початок на фінал сімейного фентезі  «Тільки Диво» відзняли на озері та у його околицях. Довга зима у 7 років – почалася і завершилася на Синевирі.

15 годин дороги – на потягах, автобусах, автівках – і зо півсотні членів знімальної групи фентезі «Тільки Дива» дісталися із пекучого Києва до прохолодного закарпатського Синевира. Ще у потязі група умовно розділилася  – на тих, хто вже був на Синевирі і бачив Морське око Карпат, і на тих, кого радість  першого фото на тлі неймовірного озера, низьких хмар та лісів – ще очікувала. І хоч георгафічно прив’язки саме до Синевира у сценарії фільму не було, і теоретично сцени можна було візняти у павільйоні на тлі зеленої тканини і решту домалювати ( Gloria FX, ми жартуємо) – вирішили – Синевир стане окрасою не лише Карпат,  а й стрічки. І, можливо, після перегляду охочих пізнавати Україну  та її природу стане ще більше.

Морозу на Синевирі немає, принаймні, наприкінці травня. І температура вища за 0 градусів надзвичайно тішить усю знімальну групу, яка, мабуть, на все життя намерзлася у Буковелі під час зйомок основної частини картини. На Закарпаття ж вирушили по літо – із якого починається історія «Тільки Дива»  і його героїв – Ніка, Марії, Северина та Аніки

Замість криги, червоних носиків та теплих ошатних костюмів – довкола квіти, гойдалки та сміх. А ще символічна машина часу – покаже героїв за 7 років до подій. Молода і щаслива Марія, малючка Аніка, її старший, але ще маленький брат Северин.

Без снігу, але з опадами. На щастя. За 5 хвилин до старту зйомок довгоочікуваного літа у Ніколас Сіті – на Синевирі розпочалася злива. І примхи природи змусили добряче усіх понервувати. Але коли дощова хмара полетіла далі у своїх справах – ми побачили неймовірну веселку. І стало зрозуміло – ну все точно буде добре. А такі гарні кадри, які Ви побачите у фіналі фільму та під час титрів, відзняті і з неба і з землі, підштовхнуть на мандри до Карпат.

І тут же, на Синевирі, але через 7 років зими та випробувань, історії героїв «Тільки Дива» завершується. І у фіналі стане зрозуміло – як склалися стосунки між любовним чотирикутником – прекрасною Софією та конкурентами за її серце Северином та Пітером, що станеться з веселою і трохи закоханою Ані. Чи дочекалися на свою казку Марія та Нік.  А от хто цікавиться модою містечка Ніколас Сіті – побачить, у що ж вбрані герої фільму, коли довкола немає снігу. Відзняті сцени вже монтуються, щоби Ви цієї зими насолодилися українським сімейним фентезі «Тільки Диво», а за рік – вирушили на Синевир. Хоча, навіщо для подорожі чекати так довго…

Share:

Отправлено