Софія Саніна: «На цьому проекті здійснилася моя мрія»

Софія Саніна у казці «Тільки Диво» грає Ані, героїню зі складним характером. А в житті Софія — звичайна дев’ятикласниця-хоумскулер, встигає і уроки вивчити, і на зйомки в «Буковель» з’їздити, і побувати на примірках в ательє, і вести Instagram з Facebook…

***

Софія колись розпочинала навчання у фізико-математичній школі. Втім театр і кіно взяли гору, і замість інтегралів і відсотків дівчина посилено опановує акторську майстерність.

***

Щоб зіграти у стрічці «Тільки Диво», вона три(!) роки ходила на ковзани. Було боляче падати, але доводилося вставати і йти вперед, бо це ж Малий льодовиковий період — всі мають стати на ковзани! Але тепер Софія, навіть не замислюючись про слизький лід, вписує свою героїню в любовний трикутник, граючи на морозі гаряче, екзотичне кохання.

Софія Саніна. Кадр із фільму “Тільки Диво”

Моя героїня звикла до важких екстремальних умов

Моя героїня не схожа на більшість дівчат — милих, ніжних квіточок. Ані зовсім інша. Вона приїхала з далеких країв і не розуміє однолітків.

Насправді ця героїня близька мені по духу, бо я й сама не завжди добре почуваюсь серед дівчат, які не звикли до важких екстремальних умов. Ані позиціонується як негативний персонаж, але, як і кожна людина, має щось своє на душі. Гадаю, вона просто загартована життям і боїться комусь відкритися.

Але, тим не менш, вона закохалася в одного дуже цікавого хлопця, який здається їй схожим на когось із рідних країв. У містечку, куди вона переїхала жити, Ані не може знайти собі друзів по душі. Вона начебто й приятелює із тамтешніми дівчатами, але все одно відчуває себе «не у своїй тарілці».

Ані додасть екзотики зимовій казці

Для Ані зробили цікавий, трохи специфічний грим. Думаю, на екрані він вразить глядача, бо дуже яскравий. Хоча в житті я так ніколи не фарбуюсь. Мені подобається, як над образом попрацювали гримери, саме завдяки ним Ані виглядає екзотично у нашій зимовій казці.

Дівчата, які живуть у місті, ніколи з нього не виїжджали, їх завжди кутали від холоду і вдягали у гарні наряди. В Ані теж гарні наряди. Але вона не звикла цим хизуватися чи просити, щоб їй купили нову сукню. Вона наче і влилася в колектив, але, тим не менше, не втратила своєї особистості.

Буде складно зіграти нетипові почуття

Закоханість моєї героїні буде непросто зіграти. Вона дівчина дуже неоднозначна, глибока, є багато незрозумілих моментів у її характері. Тому і почуття будуть нетипові і небанальні. Хоче натякнути хлопцеві, що він їй подобається, але водночас і боїться, і не пританцьовує біля нього, бо не звикла. Вона дуже сильна характером, вольова і не хоче бути залежною від будь-кого, у тому числі і від коханої людини.

Багато чого для цієї ролі я буду брати зі свого досвіду, але частково доведеться додумувати. Моя героїня трохи старша, це її перше почуття. Сподіваюся, в кінці фільму Ані все таки знайде кохання або хтось інший підкорить її серце.

Софія Саніна в ролі Ані. Кадр із фільму “Тільки Диво”

На цьому проекті здійснилося моє маленьке диво

На цьому проекті здійснилося моє маленьке диво — я дуже хотіла знятися у цьому фільмі. Бо це казка, якої не вистачає. Зараз більшість фільмів жорстокі або сумні. Для дорослих вийшов цікавий проект про бійців АТО («Кіборги» — ред.). Але не всі змогли його подивитися. Гадаю, багато кому важко сприймати біль, який кожного дня переживають люди на війні. А особливо дітям. Їм хочеться саме такої казки — абсолютно фантастичної і дуже доброї. І я рада, що її знімають і що вона, сподіваюся, вийде вже в цьому році. Вона буде тішити людей, і у Новий рік ми всі зможемо дивитися не тільки «Один удома», а й свою, українську казку з чудовими українськими акторами.

Від проекту чекаю історій за чаєм про Святого Миколая

Від цього проекту я дуже чекаю нових знайомств. Наш режисер Олена Каретник підібрала суперпрофесіоналів, які  ще й до того є неймовірно цікавими людьми.

Мені дуже хочеться познайомитися з акторами, які мають набагато більше досвіду. Тому що вони розповідають такі історії, які ти потім використовуєш у житті, дають поради, які справді працюють. Хоча з однолітками я теж здружилися. Це класно, коли ти ще не дуже досвідчений і обмінюєшся досвідом із такими, як ти. Хоч він більш кумедний, ніж серйозний.

На майданчику працюють цікаві люди, творчі, відкриті і самі хочуть поділитися частинкою свого життя із тобою. Оскільки це казка, все має бути щирим, і в нашому фільмі саме так і є. А історії про Святого Миколая ввечері за чаєм, на які я дуже чекаю, — це і є казка, втілена в реальність.

Share:

Отправлено