Україна, якої не бачили: на Каннському кіноринку-2019 представили фентезі «Тільки Диво»

Вітчизняний сімейний фільм-фентезі «Тільки Диво», прем’єру якого заплановано на 19 грудня 2019 року, представили на травневому кіноринку у французьких Каннах Marché du Film – Festival de Cannes.

«Працюємо. Щаслива, що можу запропонувати європейським партнерам фільм українського виробництва Тільки Диво / Only a Miracle», — написала режисер та продюсер фільму Олена Каретник у себе в ФБ.

72-й Каннський міжнародний кінофестиваль проходив з 14 по 25 травня 2019. Кінокомпанія Kazka Production взяла участь у Кіноринку Канського фестивалю з метою просування фільму «Тільки Диво» для міжнародної аудиторії. Фільм-фентезі «Тільки Диво» зацікавив багатьох світових кінопрокатників.

«Україна, якої не бачили. Спілкуємося з європейськими, індійськими, китайськими учасниками Канського кіноринку, представляємо Тільки Диво / Only a Miracle. Чуємо: “Це українське? Насправді? Це в Україні? Українські актори? Костюми? Локації? Не може бути!” Вони здивовані і в захваті. Адже звикли бачити наше кіно депресивним, про війну та лихо. А ми закохуємося, народжуємо, любимо дітей, родину, батьків, святкуємо, посміхаємося, живемо…», — написала в ФБ режисер Олена Каретник.

Share:

Отправлено