Запальні танці  і кіногрупа в кадрі: як в зимовій казці знімали літо

Запальними танцями  завершилися зйомки фільму-фентезі «Тільки Диво». Сцену із  старовинним танцем, під час якого познайомилися головні  герої Анжеліки Савченко та Євгена Нищука — Марія і Нік — фільмували у затишному куточку  на Дніпрі .

Саме влітку, двадцять років тому, зустрілися наші персонажі, ще  до початку Малого льодовикового періоду…

Шинок «Гольфстрім», що потопає у зелені, безтурботне дзеркало вод казкової ріки, запаморочливий хор місцевих жаб і жабенят, симпатичні качки з каченятами, які так і норовили щораз потрапити у кадр, і, звичайно,  байдарочники та каноїсти, які постійно  заважали роботі. Весь цей антураж (звісно, без байдарочників) стане разючим контрастом до крижаних пустель та мінусових температур, які заскочать зненацька місто-казку — Ніколас Сіті. А поки…

 

А поки всі танцювали, веселилися і фільмували. Фільмували не лише головних персонажів сцени, а й один одного. Так-так, у прямому сенсі слова у літній сцені біля шинка «Гольфстрім» глядачі побачать усю знімальну групу: режисера, операторів, гримерів, костюмерів, PR- та фінансовий відділи… Всіх і не перелічити. І, повірте, це не через брак  акторів масових сцен. Просто за час зйомок кожен із команди мріяв зануритися в атмосферу казки, а не тільки стояти по той бік камери.

З неприхованим азартом і дитячим захватом приміряли на себе образи й костюми зі старовини солідні чоловіки і вишукані пані. Перевдягнені у казкових містян та загримовані під XVII ст. кіношники потім цілу ніч (а зйомки сцени розпочалися з вечора і тривали майже до світанку) веселилися як  жителі Ніколас Сіті. І працювали, як справжні актори… Отже, кіно про кіно буде не менш цікавим.

Share:

Отправлено