Затамувавши подих: у Буковелі відбувся допрем’єрний показ фільму «Тільки Диво»

15 грудня 2019 року в ТК Буковель відбувся допремєрний показ фільму-фентезі «Тільки Диво».

Сюжет фільму

Сімнадцятирічний Северин живе у мальовничому гірському місті, яке потерпає від нескінченної зими довгі сім років. Небагатий, проте добрий і сміливий юнак напередодні дня святого Миколая вирушає на пошуки відомого лікаря для батька, який був сильно поранений, рятуючи рідне місто від руйнівної льодової навали. На шляху героя багато перешкод: стихійні лиха, таємничі літаючі істоти й безжалісні лиходії.

У Буковелі спеціально для зйомок фільму побудували кілька локацій, наймасштабнішою з яких стало казкове містечко «Ніколас Сіті» з великим штучним озером-ковзанкою. Зйомки крижаної печери, до якої потрапляє головний герой, відбувалися у природному льодовику Мер-де-Глас (Франція,  Монблан, м. Шамоні).

Спеціально для фільму українська дизайнерка Айна Гассе створила півтисячі казкових костюмів, 300 з яких ручної роботи.

«8 років пошуків інвесторів, 2 роки роботи — і ось воно, ДИВО — “Тільки Диво”», — написала про допрем’єрний показ у Буковелі режисерка фільму Олена Каретник. — «Ми це зробили. Допрем’єрний показ відбувся. Глядачі й сміялися, й плакали, й дивилися, затамувавши подих, аплодували й дякували. Отож, цей важкий шлях був вартий того, щоб його пройти.
Низький уклін улюбленій великий команді і друзям проекту».

Всеукраїнська прем’єра казкового новорічно-різдвяного фентезі «Тільки Диво» відбудеться 19 грудня 2019 року.

Share:

Отправлено