Завершено виробництво сімейного фентезі «Тільки Диво» — Держкіно

Державне агентство України з питань кіно офіційно оголосило про завершення виробництва сімейного фентезі «Тільки Диво», повідомляє сайт агентства.

Кінокомпанія «Казка Продакшн» представила Держкіно завершений повнометражний фільм режисера Олени Каретник «Тільки Диво».

Кінопроект дитячого фільму-фентезі «Тільки Диво» став одним із переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно і отримав державну фінансову підтримку розміром 43 млн 898 тис. 559 грн. при загальній вартості виробництва фільму 61 млн 598 тис. 559 грн. Режисером та автором сценарію картини є Олена Каретник, продюсерами — Олена Каретник, Лариса Величанська, Леонід Гудков та Сергій Машевський.

Також про це написав у себе в ФБ голова Держкіно Пилип Іллєнко:  «З початку 2019 року було завершено виробництво вже 3 фільмів, що створювалися за підтримки Держкіно…Серед цих картин — завершена виробництвом повнометражна стрічка для дитячої аудиторії режисера Олени Каретник «Тільки Диво». Чекайте в кінотеатрах в грудні!»

«Тільки Диво» — це історія про юнака Северина та його сестру Аніку, які задля порятунку хворого батька потрапляють у вир пригод та долають низку випробувань. Події фільму розгортаються у переддень свята Миколая.

Над стрічкою працювали понад шість сотень фахівців, серед яких — професійні фігуристи та більш ніж 200 акторів. Ролі у фільмі виконали як відомі українські актори Сергій Озіряний, Петро Миронов, Євген Нищук, Анжеліка Савченко, так і молоді дебютанти — виконавці головних ролей: Георгій Ярмоленко, Марія Герасименко, Марія Тараненко.

Левову частку зйомок провели у Буковелі, де звели величезну декорацію — казкове містечко «Ніколас Сіті». Півтисячі казкових костюмів (з них 300 — ручної роботи) спеціально для фільму створила українська дизайнерка Айна Гассе.

Прем’єра фільму в Україні відбудеться 19-го грудня 2019-го року. Міжнародний прокат стрічки заплановано провести в Європі, США та Канаді.

Картина «Тільки Диво» створена компанією «Казка Продакшн» за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Міністерства культури України.

Share:

Отправлено